Yhteystiedot

Finazilla Oy

MYYNTI: +358 40 720 5772

myynti@finazilla.fi

ASIAKASPALVELU: +358 40 759 1097

asiakaspalvelu@finazilla.fi

Finazilla Oy
Vapaudenkatu 35 A,
40100 Jyväskylä

 

Ota yhteyttä

Yhteystietosi ovat salassa pidettäviä. Tietoja käytetään vain yhteydenottoon tai lisätietojen toimittamiseen. Voit koska tahansa peruuttaa tai rajoittaa tässä antamaasi suostumusta ottamalla yhteyttä Finazilla Oy:n asiakaspalveluun.

Voit myös tarkastaa sinusta tallennetut tiedot ja vaatia tarpeettoman, puutteellisen tai vanhentuneen tiedon korjaamista tai poistamista. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä Finazilla Oy:n asiakaspalveluun.

Ihmiset

Finazillan ovat rakentaneet talousihmiset talousihmisille. Me tunnemme talousjohtamisen haasteet ja haluamme tarjota ratkaisun, joka todella helpottaa työtäsi.

30 vuoden kokemuksemme budjetoinnista ja raportoinnista varmistaa, että pystymme tarjoamaan ratkaisun aitoihin talousihmisten tarpeisiin.

Finazilla Oy kuuluu Lemonsoft-konserniin (8.7.2022 alkaen)

 

Jari-Pekka Hyyppä

Myyntijohtaja

0407205772
jari-pekka.hyyppa@finazilla.fi

Anssi Huttunen

Ratkaisumyynti

0503667775
anssi.huttunen@finazilla.fi

Juhamatti Hyyppä

Toimitusjohtaja

0456768440
juhamatti.hyyppa@finazilla.fi

Pekka Korhonen

Palvelupäällikkö

0405861857
pekka.korhonen@finazilla.fi

Marianne Koivusalo

Palvelupäällikkö

0407591097
marianne.koivusalo@finazilla.fi

Titta Viskari

Palvelupäällikkö

0503236547
titta.viskari@finazilla.fi

Antti-Jussi Hirvonen

Palvelupäällikkö

0400127363
antti-jussi.hirvonen@finazilla.fi

Atte Rauhala

Palvelupäällikkö

0505503772
atte.rauhala@finazilla.fi

Hannu Hyyppä

Johtaja

0400541679
hannu.hyyppa@taloushallintaan.fi

Laskutus

Y-tunnus:
2952460-9

Verkkolaskuosoite:
003729524609

Operaattori:
Maventa

Aineistomuoto:
Finvoice